סולר לתחבורה וגנרטורים במחיר

אספקת גז לבישול (גפ“מ)

סולר למפעלים ותעשייה - י.ש אנרגיה

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הגיע הזמן להתקדם לגז. גז פחמימתי מעובה, הידוע גם בתור גז בישול, הוא אחד ממקורות האנרגיה היעילים, הזולים והידידותיים ביותר לסביבה. השימוש בגז בישול רק הולך ונהיה שכיח יותר ויותר. אנו יכולים למצוא גז לשימוש ביתי אשר משמש אותנו לצורך בישול, תחבורה, חימום הבית וחימום מים; באופן טבעי אנו יכולים למצוא שימוש נרחב בגז בקרב עסקים, מסעדות, מוסדות, ציי רכב, בנייני מגורים, בנייני משרדים, אולמות אירועים, בתי מלון, תעשייה, חקלאות ותחומים רבים נוספים. 

עסקים ומוסדות הנזקקים לאספקת גז עלולים לסבול מפגיעה בפעילותם השוטפת וגם נזק כלכלי בכל מקרה שבו ישנו שיבוש באספקת הגז. לכן חשוב לעבוד מול ספק גז אשר יכול לתת מענה אמין וזמין לכל צורכי הגז של העסק, בצורה שוטפת וגם במקרים של צריכת גז חריגה. 

היתרונות של שימוש בגז פחמימתי מעובה 

אספקת גז בישול הוא מקור אנרגיה זמין וזול אשר יכול להתאים גם לשימוש ביתי וגם לשימוש מסחרי, כמו למשל במסעדות, חדרי אוכל, בתי מלון וכו‘. למעשה גז פחמימני מעובה יכול להתאים גם להסקה והנעת כלי רכב.  גפ“מ מתעבה בלחץ נמוך, דבר המקל על הובלה ואחסון ולכן הופך אותו לפתרון אשר מתאים גם לצרכן הביתי. 

השימוש בגז בישול מאפשר לנו ליהנות ממקור אנרגיה עצמאי שאינו תלוי ברשת החשמל. כולנו חווינו מצבים בהם בחורף סבלנו מהפסקות חשמל ממושכות, אך בזכות גז הבישול יכולנו להמשיך לבשל ואף ליהנות מחימום הבית במידה והשתמשנו בתנור גז. 

גז הוא דבר נפלא וניתן להפיק ממנו הרבה תועלת, יעילות וחיסכון כלכלי. אך גז יכול להיות גם סכנה גדולה ולכן בכל הנוגע לאחסנה, הובלה, אספקת גז ושימוש בגז, הבטיחות היא במקום הראשון. יש צורך להקפיד על עמידה בתקנים, נהלים, חוקים, ציוד תקין וכל אמצעי הזהירות על מנת ליהנות מהגז. עבודה מול ספק גז אשר יכול לספק לכם גז באופן שוטף וגם בהתרעה קצרה תאפשר לכם להקטין את מלאי הגז באתר וכך לצמצם את הסכנות הבטיחותיות הקשורות לאחסנת גז. 

י.ש. אנרגיה פתרונות אנרגיה

אצלנו בחברת י.ש. אנרגיה אספקת גז בישול תוכלו למצוא את כל פתרונות הגז לעסקים, מוסדות ולקוחות פרטיים, מהייעוץ ועד הקמת מערכות גז מתוחכמות ובטוחות ובדיקות תקינות. אנו מעניקים לכל לקוח פתרון בהתאמה אישית העונה על צרכים ולוקח בחשבון את תנאי האחסון, מועדי האספקה, הבטיחות וכל הצרכים התפעוליים. אספקת גז שוטפת היא תנאי לקיום עסקים ללא הפרעה ותוך כדי חיסכון. 

עוד שירותים

סולר למושבים - י.ש אנרגיה

סולר למושבים

מחפשים סולר למושבים? זקוקים לאספקת סולר למושבים? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים שרות ואספקה 24/7 במחירים מיוחדים. שואלים מהי הדרך הנכונה ביותר להזמנה של סולר

אספקת סולר לתחבורה במחירים מיוחדים - י.ש אנרגיה

סולר לתחבורה בשרון

תושבי השרון – מחפשים סולר לתחבורה בשרון? זקוקים לאספקת סולר לתחבורה בשרון? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים בשרון שרות ואספקה 24/7. כל מה שרציתם

דילוג לתוכן