סולר לתחבורה וגנרטורים במחיר

כרטיסי תדלוק + דלקן אוניברסלי

תדלוק גנרטורים בשרון - י.ש אנרגיה

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כרטיסי תדלוק מעניקים פתרון נוח ואף חסכוני לצרכני הדלק והם אומצו בחום על ידי המגזר העסקי הנעזר בציי רכב, אך גם רבים במגזר הפרטי נהנים משירותים אלו. עד היום כרטיסי תדלוק אפשרו ללקוחות לתדלק בקלות, ללא צורך בתשלום בנקודת המכירה, ומצד שני בקרה ושליטה העבור העסק. והכל תוך כדי מתן מחירים מוזלים ללקוחות עסקיים. 

אך למרות התועלת שבכרטיסי תדלוק ודלקנים, הם סבלו מחיסרון משמעותי; כל חברת דלק החזיקה בהתקני דלקן משלה והדבר יצר מגבלה – לקוח שהחזיק בכרטיס של חברה מסוימת (כמו דלק, פז או אלון), היה מוגבל אך ורק לתחנות הדלק של החברה שהעניקה לו את השירות. כך נוצר מצב שבו פתרון אשר נועד להעניק חיסכון ויעילות, דווקא התגלה לפעמים כמקור לחוסר יעילות ובזבוז; לקוחות לעתים נאלצו לנסוע קילומטרים מיותרים על מנת להגיע לתחנת הדלק שבהסדר. ולא רק שהם בזבזו דלק, אלא גם זמן. 

דלקן אוניברסלי נועד לשים סוף לכל זה ולהעניק פתרון טוב יותר לעסקים ולצרכנים אשר נעזרים בכרטיסי תדלוק. דלקן אוניברסלי מאפשר לכם לתדלק בכל תחנת דלק אשר הצטרפה למערכת, זה כולל תחנות דלק של כל החברות. כך יש לכם את החופש ליהנות מכרטיס תדלוק אשר אינם מגבילים אתכם, אלא להפך מעניקים לכם יותר אפשרויות. מהיום נגמר הצורך לנסוע עוד כמה קילומטרים מיותרים רק בשביל להגיע לתחנת הדלק אשר בהסדר. 

התקנת דלקן אוניברסלי מאפשר תדלוק אוטומטי המתבסס על זיהוי כלי הרכב. 

באופן דומה היום ישנם כרטיסי תדלוק אוניברסליים, כרטיסים נטענים מראש המאפשרים תדלוק מוזל, נוחות, שליטה והפקת דוחות. 

היתרונות של דלקן אוניברסלי

דלקן אוניברסלי הוא פתרון המתאים גם לצרכנים פרטיים וגם ללקוחות עסקיים, להלן עיקרי יתרונותיו:

  • עלויות דלק מופחתות.
  • זמינות בפריסה גאוגרפית רחבה יותר.
  • צורת גבייה חודשית ומרוכזת התורמת להתנהלות מסודרת של העסק, בקרה ושליטה. 
  • אין צורך באמצעי תשלום ברגע הרכישה.

הלקוחות, בעיקר העסקים, יכולים ליהנות מחיבור התקן הדלק האוניברסלי לספידומטר; זה מאפשר להם להשוות בצורה אוטומטית את צריכת הדלק ביחס לקילומטרים שהרכב גמע. כך תוכלו לחשב עלויות, לשפר את היעילות ולמנוע ניצול לרעה. 

התקנת דלקן אוניברסלי
אנו בחברת י.ש. אנרגיה מבצעים התקנת דלקן אוניברסלי. הדלקן מותקן בפתח מכסה הדלק. בטרם ההתקנה אנו מזינים אל השבב שבדלקן את פרטי הזיהוי של הרכב ושל הלקוח. בזמן התדלוק, פיית התדלוק מזהה את הלקוח באופן אוטומטי, תתעד את הפעולה במאגר דיגיטלי ותשלח חיוב ללקוח.

עוד שירותים

סולר למושבים - י.ש אנרגיה

סולר למושבים

מחפשים סולר למושבים? זקוקים לאספקת סולר למושבים? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים שרות ואספקה 24/7 במחירים מיוחדים. שואלים מהי הדרך הנכונה ביותר להזמנה של סולר

אספקת סולר לתחבורה במחירים מיוחדים - י.ש אנרגיה

סולר לתחבורה בשרון

תושבי השרון – מחפשים סולר לתחבורה בשרון? זקוקים לאספקת סולר לתחבורה בשרון? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים בשרון שרות ואספקה 24/7. כל מה שרציתם

דילוג לתוכן