סולר לתחבורה וגנרטורים במחיר

שיווק שמנים למכונאות כלי רכב

תדלוק גנרטורים לפרטיים ועסקים - י.ש אנרגיה

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כלי הרכב, על כל סוגיהם, תלויים בשמנים לצורך פעילותם התקינה ולצורך הפחתת הבלאי. אלו יכולים להיות רכבים פרטיים, תחבורה ציבורית, רכבי חירום והצלה וכמובן כלי רכב חקלאיים ותעשייתיים. למעשה שמנים נמצאים בשימוש נרחב בענפים רבים, ולא רק בתחום התחבורה. 

ישנם סוגים שונים של שמנים, בעלי תכונות ואיכויות שונות. לכל שמן יש את המטרה שלו. כאשר מדובר בשיווק שמנים למכונאות כלי רכב, יש להתאים את סוג השמן למטרה. כמו כן חשוב להקפיד על שמנים העומדים בתקנים. יש לזכור תמיד ששמנים איכותיים יגנו על הציוד מפני שחיקה וגם השמנים עצמם יאריכו חיים. התפשרות על איכות השמנים תביא לעלייה בבלאי ובהוצאות התחזוקה, כלומר חיסכון שיעלה לכם ביוקר. 

מבחר עשיר של שמנים למכונאות כלי רכב

אצלנו בחברת י.ש. אנרגיה תמצאו היצע עשיר של שמנים למכונאות כלי רכב, היצע הכולל:

שמנים הידראולים – אצלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של שמנים הידראולים על בסיס מינראלי או סינתטי. יש לנו שמנים לכל רמת לחץ ולכל טמפרטורה על מנת להתאים לכל מערכת הידרואלית. 

שמן שרשראות – אצלנו תוכלו למצוא שמן שרשראות לכל מטרה. אנו נספק לכם שמנים אשר חודרים היטב אל כל רכיבי השרשרת, מבטחים פעולה חלקה ומונעים קורוזיה ושחיקה. בעזרת שמני השרשרת המתאימים תוכלו ליהנות מפעילות תקינה לאורך זמן. 

שמן גיר – הגיר הוא מערכת חשובה שתמצאו בכל כלי הרכב. בגיר ישנם ממירי כוח וגלגלי שיניים הפועלים בתנאי חום ושחיקה גבוהים ולכן חשוב להגן עליהם באמצעות שמן גיר מתאים. לכל מערכת גיר יש צורך בשמן המתאם למאפייניה. 

שמן מנוע – שמן הוא הכרחי לצורך פעולת המנוע וניתן למצוא שמן בכל סוגי הרכבים: הפרטיים, משאיות, אוטובוסים, וכמובן כלי רכב אוויריים וימיים. שמן מנוע מפחית את השחיקה המכנית, מונע איבוד אנרגיה לחום, מונע חלודה וקורוזיה ושומר על ניקיון המנוע. 

י.ש. אנרגיהשמנים למכונאות כלי רכב

אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של שמני סיכה, הגנה ושיכוך זעזועים. יש לנו שמנים ממיטב היצרנים המתאימים. לכל מערכת ולכל מטרה יש לנו את השמן בעל הצמיגות והאיכויות הדרושות עבורה.  חברת י.ש. אנרגיה מתמחה בשיווק שמנים למכונאות וכלי רכב עבור מוסכים ומכונאי רכב; חברות השכרה וליסינג; חברות הסעה ותובלה, וכל מקום בו מעניקים שירותי תיקון ותחזוקה לרכבים. יש לנו פתרון לכל עסק. 

עוד שירותים

סולר למושבים - י.ש אנרגיה

סולר למושבים

מחפשים סולר למושבים? זקוקים לאספקת סולר למושבים? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים שרות ואספקה 24/7 במחירים מיוחדים. שואלים מהי הדרך הנכונה ביותר להזמנה של סולר

אספקת סולר לתחבורה במחירים מיוחדים - י.ש אנרגיה

סולר לתחבורה בשרון

תושבי השרון – מחפשים סולר לתחבורה בשרון? זקוקים לאספקת סולר לתחבורה בשרון? י.ש אנרגיה מספקת נפט לתחבורה וגנרטורים בשרון שרות ואספקה 24/7. כל מה שרציתם

דילוג לתוכן